Blog

Blog

Letně střižené odívání

I když teploměr strmě stoupá ke třicítce, nemusíte si každé ráno při oblékání zoufat, stačí se vybavit košilemi z vhodného materiálu. Základním materiálem pro letní košile je len. Pokud chcete zůstat věrni bavlně, vybírejte si košile lehké gramáže kolem 100g/m2. Košili můžete v létě nosit vykasanou a ohrnout si rukávy.

Pokračovat ve čtení »

Blog

Jak si nechat ušít košili či oblek na míru

Zavolejte nám a objednejte si osobní schůzku v našem showroomu. Prohlédnete si nabídku materiálů na košile, ukážu vám ty nejslušivější střihy a vezmu vám míry na perfektní košili či oblek. Zároveň vám poradím spoustu vychytávek: Nechcete k modré košili kontrastní žlutý límeček? Co kdybychom manažerské bílé košili obšili knoflíkové dírky černou barvu? Stále elegantní, ale přitom originální a šik. Za 14 dní bude košile hotová, doporučím ji osobně. U obleku bude potřeba ještě jedna zkouška, o to lepší ale bude výsledek.

Pokračovat ve čtení »

Blog

Jak se starat o košili

Když už investujete do kvalitní košile na míru, měla by vám vydržet co nejdéle. Proto se vyplatí věnovat jí alespoň základní péči a vyvarovat se nešetrného zacházení. Připravte se na to, že košile vyžaduje žehlení, vyprání žlutých skvrn žlučovým mýdlem a praní na 30 či 40 stupňů. Za vzornou péči se vám košile odmění dlouhou životností.

Pokračovat ve čtení »

Blog

Šijeme z látek nejlepších evropských výrobců

Košile na míru má být perfektní. Každý centimetr musí sedět. Schovat břicho, podtrhnout široká ramena. Padnoucí střih a precizně změřený zákazník jsou základ. Podstatnou roli však hraje také kvalita použitého materiálu, proto si látky vybíráme osobně přímo u výrobců. Máme několik oblíbených dodavatelů, které spojuje kvalita, dlouholetá tradice a pokora vytvářet poctivý materiál.

Pokračovat ve čtení »

Blog

Cena kvalitní košile na míru

Když beru míry novému zákazníkovi, zajímá se často o to, odkud naše košile jsou, kde se šijí a především proč jsou tak „levné“. To, zda na vás na účtence vykoukne tisíc jeden nebo tři, s kvalitou materiálu nemusí vůbec souviset. Šiji z prvotřídních rakouských a italských látek. Ceny držím při zemi díky osobnímu nákupu, logistice bez zbytečných nákladů, skromnější prodejně a nákupu menších množství vybraných látek. Nejde vám to na rozum? Vysvětlím.

Pokračovat ve čtení »

Blog

Manažerská košile

Vybavíte si fotky z maturitního plesu? A taky se vždycky vyděsíte? Přehlídka neforemných panáků. Košile po pradědovi. Límeček odstává. Kapsička na košili k obleku.

Pokud tápete při výběru košile stejně jako v osmnácti, poradím vám, na co si při výběru té správné business košile dát pozor.

Pokračovat ve čtení »

Blog

Jak pracuji

Dovolte mi, abych se představil, jmenuji se Tomáš Habas a vezmu vám míry na tu nejlepší košili.
Chtěl jsem prodávat online, jenže zákazníci potřebovali změřit. Před nějakou dobou jsem si nechal ušít na míru pěkný e-shop. Myslel jsem, že zákazníky jednoduše provede celým procesem objednání košile na míru. Říkal jsem si, že si vyberou v klidu domova a nemusí za mnou nikam jezdit. Spletl jsem se. Zákazníci nechtějí jenom produkt, potřebují službu…

Pokračovat ve čtení »