Produkt

Firemní košile

Firemní košile

Firemní košile šijeme jak na míru, tak v konfekčních velikostech. Nabízíme pánské i dámské provedení. Samozřejmostí je měření zaměstnanců, ať už jde o upravenou konfekci nebo košile a halenky na míru. Rádi vám vytvoříme návrh a doporučíme vhodné řešení, včetně cenové nabídky.

Firemní košile

Firemní košile

Košile vyrábíme přímo na zakázku. Nemáme žádné předem našité košile, na které jen vyšijeme logo. Proto pro vás při výběru a návrhu košil neexistují žádná omezení. Střih, rozměry či doplňky jsou zcela ve vaší režii. Samozřejmě vám odborně poradíme a doporučíme nejvhodnější varianty. Spolupracujeme pouze s kvalitními a prémiovými dodavateli látek. Používáme rakouské, italské i české přírodní látky. A vůbec nejraději máme jemnou egyptskou bavlnu. Ale o té vám povíme až osobně.

Firemní košile
Firemní košile

Firemní košile jsou naše srdcovka. Jako firma jsme na nich vyrostli a umíme připravit perfektní nabídku pro různé typy společností. Zvládáme vše od grafického náhledu, přes měření zaměstnanců přímo ve firmě až po poslední přišitý knoflíček. Poctivé firemní košile jsme začali šít již před mnoha lety Oslovovali nás majitelé vyhlášených restaurací, hotelů i manažeři z bankovního sektoru. Když oblékli své zaměstnance a zjistili, jak jim košile dobře sedí, zpravidla si objednali i košile pro sebe nebo management firmy. Vyráběli jsme košile pro řadu českých firem, ale máme zkušenosti i s prací pro zahraniční firmy, které v České republice působí. Firemní košile šijeme jak na míru, tak v klasických konfekčních velikostech. Umíme zhotovit pánskou i dámskou variantu košil.

Firemní košile
Reference

Říkají o nás

Na spolupráci si ceníme ochoty, kvality materiálu a spolehlivosti. Naši distributoři a zaměstnanci jsou s košilemi tak spokojeni, že již nemusíme ztrácet čas hledáním jiné varianty.

Pavlína Nováková, Svahové sekačky Spider

S košilemi jsem naprosto spokojen jak co do střihu, tak použitého materiálu. Objednávám si pravidelně a neměl jsem dosud důvod obracet se na jinou firmu. Líbí se mi jednoduchý způsob objednávání, vstřícnost dodavatele i dodací lhůty. Rozhodně doporučuji.

Pavel Pikna, ředitel pobočky Raiffeisenbank Praha

Až u Andrew Wright jsem poznal, co je to pravá košile na míru. Maximálně mi vyhovuje individuální přístup k zákazníkovi, široký výběr látek a skvěle padnoucí košile jako výsledek dobře odvedené práce.

Petr Lasota, HA-SOFT s.r.o. Brno
Zaujala vás naše nabídka?

Kontaktujte nás

Máte dotaz?

Kontakt

+420 703 141 121 [email protected]

Sledujte nás na

Brno

Palackého tř. 3048/124, 612 00 Brno-Královo Pole
PO: 10-16 ÚT - ČT: 10-17 - NE: individuální konzultace po domluvě Kontakty

Praha

Pod Pekárnami 245/10, 190 00 Praha 9 - Vysočany
ST - ČT: 10-18 - NE: individuální konzultace po domluvě Kontakty